یکی جوابمو بده

موسسه فرهنگي آموزشي قلم صنع -> راهنماي گفتگوي آنلاين - چت

نویسنده: manmahdis پستتاریخ: چهار‌شنبه 16 تیر 1389 - 23:07    عنوان:  یکی جوابمو بده

اقای دکتر چهارشنبه ها ساعت 11 تا 12 کجا میتونم پیدا کنم حرف بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟

نویسنده: lkjhمحل سکونت: نصف جهان پستتاریخ: پنج‌شنبه 17 تیر 1389 - 00:19    عنوان:  

در همین سایت

نویسنده: lkjhمحل سکونت: نصف جهان پستتاریخ: یکشنبه 20 تیر 1389 - 00:45    عنوان:  

سلام اتنا تا ساعت چند بیداری شبها

نویسنده: atena23محل سکونت: پایتخت فرهنگ و تمدن ایران پستتاریخ: پنج‌شنبه 24 تیر 1389 - 00:23    عنوان:  

سلامlkjh
من دیگه زیاد تو سایت نیستم. ببخشید دیر جوابت را دادم تازه بعد از چند روز دارم تو سایت میچرخم توی این چند وقته فقط توی گپ دوستانه بودم
تصمیم دارم بیشتر مطالب را بخوانم تا جواب دهم مگر این که حس کنم حرفام مفیده آن وقت جواب میدهم

نویسنده: lkjhمحل سکونت: نصف جهان پستتاریخ: یکشنبه 27 تیر 1389 - 00:04    عنوان:  

سلام اتنا23 خوبی چرا زود جا زدی نقطه ضعف از خودت نشان نده هر کس را به زبان لحن خودش جواب بده

نویسنده: atena23محل سکونت: پایتخت فرهنگ و تمدن ایران پستتاریخ: یکشنبه 27 تیر 1389 - 14:08    عنوان:  

lkjhسلام
دست خودم نیست اگر کسی بگوید من قصد دوستی با کسی را دارم واقعا دل گیر میشم
مگه من در این سایت چی نوشتم که میگند من شئونات را رعایت نمیکنم مگر من حرف عاشقانه به کسی زدم یا آدرس دادم شایدم زدم خودم نمیدانم
ولی نه فکرش را که کردم من نباید جا بزنم باید از خودم و حرفهام دفاع کنم اگه برم خیلی ها فکر میکنند من همین گونه هستم که گفتند پس میمانم و ثابت میکنم من شئونات را زیر پا نگذاشتم
در ضمن اگر قرار بود من با هر کسی به لحن خودش حرف بزنم که اونوقت میشه بگی تفاوت من با اونها چی میشد
نه من هرگز چنین کاری را نمیکنم آخه من خودم لحن غیر مودبانه را تکذیب میکنم اگه مثل خودشان بشوم در واقع شخصیت خودم را زیر سوال بردم
لحن دکتر کبریا خیلی آرام و متین است جوری جواب جوانها را میدهد که دل گیر نمیشوند و هم اگه اشتباهی کرده باشند معذرت خوواهی میکنند
آقای دکتر کبریا الگویی برای من است نه کسان دیگه

در پناه خدا

نویسنده: lkjhمحل سکونت: نصف جهان پستتاریخ: یکشنبه 27 تیر 1389 - 15:18    عنوان:  

سلام اتنا مگه کسی به شما گفته با کسی می خواهید دوست شویند شاید کافر همه را به کیش خود پندارد

نویسنده: atena23محل سکونت: پایتخت فرهنگ و تمدن ایران پستتاریخ: یکشنبه 27 تیر 1389 - 23:38    عنوان:  

سلام
بهتره این موضوع را ادامه ندهیم میترسم دوباره موضوع دیگه ای شروع بشه
اگه در جریان نیستی چرا برایم نوشتی از خودم نقطه ضعف نشان ندهم؟اگر هم در جریان هستی پس باید بدانی معنای حرفم چیست؟در ضمن کسی به وضوح چنین حرفی نزده من حس کردم شاید احساسم اشتباه بود یعنی اشتباهی برداشت کردم

نویسنده: kebriaمحل سکونت: قلم صنع پستتاریخ: شنبه 23 مرداد 1389 - 01:14    عنوان:  

سلام
در برخی موارد بخاطر در دست رس نبودن اینترنت و شرکت در جلسات ، توفیقم کم می شود !
خدا را شاکرم دوستانی مطلع و با تجربه خوب در این سایت متعهدانه فعالند که فعالیت آنان بار مسئولیت این کمترین را کم نموده است.
از این فرصت بهره می گیریم و از همه بسیار سپاسگذارم!

موسسه فرهنگي آموزشي قلم صنع -> راهنماي گفتگوي آنلاين - چت

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند

صفحه 1 از 1