تاحالا هرچی خواستم خدا بهم داده الا...!
رفتن به صفحه 1, 2, 3, 4  بعدی
موسسه فرهنگي آموزشي قلم صنع -> مشاوره ازدواج

نویسنده: bigbigblue پستتاریخ: چهار‌شنبه 26 فروردین 1394 - 00:25    عنوان:  تاحالا هرچی خواستم خدا بهم داده الا...!

سلام
یه چیزی برام عجیبه قدری.....لطفا راهنماییم کنید
من تا حالا تو زندگیم هرچی از خدا خواستم بهش رسیدم به جز ازدواج! واقعا دلیلش نمیدونم!
الان داشتم تو ذهنم مرور میکردم چقدر چیزهایی که جزو آمالم بوده حتی یه زمانی و الان بهش رسیدم! ینی نگاه میکنم، این میخواهم شده، اونو میخواستم شده .....عه پس چرا ازدواجم نمیشه! واقعا من نمیخوام
؟ ،وقتش نیست ؟ چه دلیلی داره؟
شرایطم هم خوبه! خواستگار هم دارم...اما مسئله این چیزا نیست! سوالم اینه که ینی واقعا چرا ازدواج نکردم.!

نویسنده: somayeh66 پستتاریخ: چهار‌شنبه 26 فروردین 1394 - 00:30    عنوان:  

bigbigblue, سلام به وقتش میشه
بهش فکر نکن.چند سالته شما؟

نویسنده: bigbigblue پستتاریخ: چهار‌شنبه 26 فروردین 1394 - 00:45    عنوان:  

سلا، مرسی از جواب
آخه بچه اینها هم نیستم .....متولد66ام الانم با زندگیم هم مشکلی ندارم چه از لحاظ عاطفی یا مادی یا هرچیز دیگر که کمبودی ندارم که بخوام ازدواج کنم..اما یه وقتی یکی فکر میکنه ازدواج کردم یا اینکه ازم میپرسه متاهلی بعد یهو تو ذهن خودمم سوال ایجاد میشه پس چرا ازدواج نکردم!؟

نویسنده: somayeh66 پستتاریخ: چهار‌شنبه 26 فروردین 1394 - 00:53    عنوان:  

bigbigblue, بلافاصله در جواب خودت بگو به وقتش میاد.قدر این روزاتو بدون و حسابی لذت ببر که بره دیگه نمیاد.
من بعضی وقتا از تهه دل حسرت دوران مجردیمو میخورم.

نویسنده: bigbigblue پستتاریخ: چهار‌شنبه 26 فروردین 1394 - 01:08    عنوان:  

somayeh66, اونجور باشه که خوبه....میگم یه وقت کوتاهی از جانب من نبوده باشه! آخه اطرافیانم میگن تو موقعیتهاتو الکی میسوزونی.
حسرت چیشو میخوری عزیز؟ میدونی من از ازدواج فقط از قسمت فامیل بازیش خوشم نمیاد، آدم مثل دوران مجردی خودش انتخاب کنه کجا بره خوبه !

نویسنده: somayeh66 پستتاریخ: چهار‌شنبه 26 فروردین 1394 - 01:13    عنوان:  

bigbigblue, دوران مجردی ادم ازادتره مسئولیت نداره لازم نیست جواب پس بده اما خوب از یه جهاتی هم ازدواج از مجرد بودن بهتره
نه مطمئن باش وقتی قسمت باشه اتفاق میفته
شما هم نه زیاد سخت بگیر نه زیاد آسون
ازدواج در عین پیچیدگی ساده است و برعکس

نویسنده: yahya127محل سکونت: یزد پستتاریخ: چهار‌شنبه 26 فروردین 1394 - 06:23    عنوان:  

دیر ازدواج کنی بهتر اینه بد ازدواج کنی یه جوری ازدواج کن که بعدش اول خوشیت باشه نه اینکه بعدش اول دادگاه رفتن باشه

نویسنده: gladyator66محل سکونت: Abhar - Zanjan پستتاریخ: چهار‌شنبه 26 فروردین 1394 - 07:08    عنوان:  

bigbigblue, سلام

نمیدونم ولی احساس میکنم شما از اون دخترهایی هستید که چون شرایط و موقعیت خوبی دارید به خواسگاراتون جواب رد دادید
حداقل به خواسگارایی ک همسطح یا کمی پایینتر از شما بودن
چون من موردهای زیادی شبیه شما دیدم که با رسیدن به سن ازدواج خاسگارای زیادی براشون میاد ولی همشونو بدون بررسی و با دلایل نامعلوم رد میکنن و سنشون ک بالای 27 28 شد ناراحت ونادم میشن از کارشون

ایشالا ک شما از اون دسته نبودید امیدوارم جسارت بنده رو ببخشید

نویسنده: paieze پستتاریخ: چهار‌شنبه 26 فروردین 1394 - 08:18    عنوان:  

bigbigblue, چقد جالب منم خیلی موقعیت پردادم ، بهترین خانواده. ، همه چهارتاخواهرم ازدواج شدن، همش گیرمیدن ادم عصاب براش نمیمونه ، تازه پسرام بیچاره ها پول ندارن ، اونی که واقعا میارزه وب دلت میشینه ی مشکای داره نمیشه بیاد جلو، ولی اونی که نمیخوایش دسته گلش تودستش، منم ب خیلی چیزا رسیدم هنرمینیاتور که خیلی دوس داشتم کادرمیکنم ولی درمورد شریک زندگی نمیدونم خدا چرا اینطورمیکنه Evil or Very Mad هرچی دخترکم قیافست توفاکیا ما ازدواج شد خندم میگیره Mr. Green

نویسنده: somayeh66 پستتاریخ: چهار‌شنبه 26 فروردین 1394 - 08:23    عنوان:  

paieze, سلام دوستم
درست میشه انشاالله.بعدا اینایی که میگی برات میشه خاطره و بهش میخندی

نویسنده: paieze پستتاریخ: چهار‌شنبه 26 فروردین 1394 - 08:33    عنوان:  

somayeh66, فعلا که ارامش ادم گرفته ، کاش منم پسر بودم Mr. Green ب جان خودم انقد عشق میکنن هروقت عشقشون کشید میازدواجن ، ما نیستیم که Evil or Very Mad Evil or Very Mad

نویسنده: Capitan_99محل سکونت: خوزستان پستتاریخ: چهار‌شنبه 26 فروردین 1394 - 09:00    عنوان:  

paieze, احیانا اهل افغانستان یا تاجیکستان نیستی؟ Neutral

نویسنده: Capitan_99محل سکونت: خوزستان پستتاریخ: چهار‌شنبه 26 فروردین 1394 - 09:01    عنوان:  Re: تاحالا هرچی خواستم خدا بهم داده الا...!

bigbigblue نوشته است:
.....عه پس چرا ازدواجم نمیشه! واقعا من نمیخوام
؟ ،وقتش نیست ؟ چه دلیلی داره؟
شرایطم هم خوبه! خواستگار هم دارم...اما مسئله این چیزا نیست! سوالم اینه که ینی واقعا چرا ازدواج نکردم.!

چون به خواستگارات جواب رد میدی !

نویسنده: sh111محل سکونت: شهر سعدي و حافظ پستتاریخ: چهار‌شنبه 26 فروردین 1394 - 09:11    عنوان:  

bigbigblue,

واسه ازد نکردنت نگران نباش گلم دعا کن ی ازد خیلی خوبی داشته باشی

نویسنده: paieze پستتاریخ: چهار‌شنبه 26 فروردین 1394 - 09:17    عنوان:  

Capitan_99, نه دییيییییییییی Mr. Green اصلا فضول به توچه، من میگم اواتارت شبیه گودزیلای دوسر
sh111, مام اینجا گلابیم دیگه Embarassed Crying or Very sad Mr. Green

موسسه فرهنگي آموزشي قلم صنع -> مشاوره ازدواج

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند

رفتن به صفحه 1, 2, 3, 4  بعدی
صفحه 1 از 4