امان از خانواده شوهر

موسسه فرهنگي آموزشي قلم صنع -> مشاوره خانواده

نویسنده: Atsa0007 پستتاریخ: دوشنبه 4 آبان 1394 - 16:23    عنوان:  امان از خانواده شوهر

نه ماهه عقد کردم عروس اخر خانواده هستم . مادر شوهرم دوست داره حرف اونو گوش بدیم خودش هر رفتاری کنه اشکال نداره اما کوچکترین رفتار بد از کسی سر بزنه غوغا میکنه.شوهرم فرزند اخر خانواده هست. ادم صبور وبا گذشتیه. ولی خانوادش ازش سو استفاده میکنن بهش زور میگن . من تاحالا به هیچ کدومشون حرفی نزدم صبوری کردم مثلا وقتی همه میرن خونه مادر شوهرم ما هم باید بریم خصوصا اگه کاری هم داشته باشن دیگه حق اینکه جایی مثلا خونه بابام برمو نداریم. خلاصه چون شوهرم از همه کوچکتره همه این اجازه رو تو خانواادش دارن که بهش زور بگن و منم حق ندارم اعتراض کنم. از روز اول هم همش احترام گذاشتم به همشون اما فکر کنم چون جواب هیچ حرفا و رفتارای بدشونو ندادم دارن بیشتر سو استفاده میکنن. بخدا خسته شدم تو روخدا کمکم کنید .

نویسنده: lady_avaمحل سکونت: تهران پستتاریخ: دوشنبه 4 آبان 1394 - 16:55    عنوان:  

Atsa0007, سلام.حرف گوش بده واحترام بذار اگه در عین حال احترامت رو میذارن.وقتی خونه شون میری که بدوبیراه بهت نمیگن درسته؟میری اونجا میشینی غذا میخوری تلویزیون تماشا میکنی حرف میزنی.لزوما نباید وقتی قراره اونجا بری خونه پدرت هم بری.یه روز دیگه برو.درضمن اگه خیلی بیکارباشی نه کاری نه درسی نه کلاسی همه میگن اا تو که بیکاری کاری نداری چرا نمیای؟واسه وقتت برنامه میریزن.پس خودت واسه وقتت برنامه ریزی کن و صبرکن.بذار بری سرخونه وزندگیت اونوقت این شمایی که تصمیم میگیری چه وقت کجا بری.ازتوی خونه ت که نمیتونن با زور بیرون بکشن.اصلا موضوع حادی نیس کمی آرامش ومدیریت میخواد حله گلم.

نویسنده: shakebapoorمحل سکونت: اصفهان پستتاریخ: دوشنبه 4 آبان 1394 - 19:12    عنوان:  

Atsa0007, سلام
اگر این در خانوادهشوهرتون نهادینه شده مه بعضی کاراشونو به پسر آخری بگن این یک سیستم خانوادگی شده که هم همسر شما این نقش را پذیرفته و هم خانواده نمیتونه یکهو این سیستم را تغییر بده
شما برای اینکه خودت وارد این سیستم نشی در مواردی که تو درگیر هستی خودت را کنار بکش و زیر بار نرو ولی در اموری که شوهرت محور هست تو اخلال ایجاد نکن چون اونها یک سیستم هستند و تو نمیتونی با یک سیستم مقابله کنی
ولی در دراز مدت میتونی به تدریج شوهرتو از این قبیل کارها نجات بدی ولی نه کامل تا حدود زیادی!

نویسنده: haniyehhpz پستتاریخ: سه‌شنبه 5 آبان 1394 - 20:25    عنوان:  

ای خوااآااااهر واقعا امان ازخانواده شوهر
آخه من موندم اینااااااا چرااینجورین همه چیزومیفهمن وبلدن ولی وقتی به عروس میرسه انگاااارنه انگااااار
واسه خودشون زبونشون درازه ولی طفلی عروووووس
منم متنفرم ازمادرشووووهرم
حرصمودرمیاره بااین حال من اصلابی احترامی نکردم اصلااااااا
وفقط تحمل میکنم تحمل
هرچندکه خیلی چیزاااااا رومیبینم ولی مجبورم به روی خودم نبارم مجبووور برای آرامش زندگیه خودم

نویسنده: mobina70محل سکونت: خانواده پستتاریخ: سه‌شنبه 5 آبان 1394 - 22:04    عنوان:  

سلام تا بدی کردندبهت واگذارکن یک به یکشون رو به امام حسین
برای من که زندگی رو بهم زهرکردند خدا جوابشون رو میده من یقین دارم
دوست خوبم فقط تو نادیده بگیر رفتاراشون رو وتامیتونی به شوهرت محبت کن خودش کم کم که مسئولیت زندگی2نفرتون زیادشد دیگه شونه خالی میکنه از کارهای اونا
به ه ه ه ه خودت برس بیخیالشون شو به شوهرت برس و شادباش

موسسه فرهنگي آموزشي قلم صنع -> مشاوره خانواده

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند

صفحه 1 از 1