تهران چه شهر گندیه
رفتن به صفحه 1, 2, 3, 4, 5  بعدی
موسسه فرهنگي آموزشي قلم صنع -> مشاوره خانواده

نویسنده: saman1364 پستتاریخ: یکشنبه 10 آبان 1394 - 22:02    عنوان:  تهران چه شهر گندیه

من شهرستان بزرگ شدم جایی که بابام اگه میگفت تو راهم ده دقیقه بعدش میرسید ولی اینجا شوهرم میگه تو راهم وسه ساعت بعد میرسه خسته شدم از منتظرش بودن. اونقدر منتظرش بوده ام که وقتی میرسه دیگه خسته شده ام وحوصله ندارم تحویلش بگیرم. همیشه سعی کردم خودمو مشغول کنم که حتی دیر دیر هم که میرسه من نفهمیده باشم ولی نشده . بازم دیرتر از اونی رسیده که انتظارشو داشته ام.اینقدر ناراحت میشم از این دیرکردناش که وقتی میاد از دستش عصبانی ام واصلا یه جورایی انگار عادت کردم به تنهایی. میگم خب که چی. برو هرجا که تا الان بودی. و دیگه احساس زندگی مشترک نمی کنم احساس هم خوابگاهی بودن دارم باهاش.جقدر زندگی تو شهرستان آرامش داره چقدر زیباتره. یکی از دوستای شوهرمم تو کله اش کرده که زیاد تو خونه نباشی عزتت کم میشه وقتی کم بری بیشتر قدرتو میدونه خانمت! خیلی تعلیم اشتباهیه. به نظر من هوا تاریک نشده مرد باید تو خونه باشه وگرنه این زندگی زندگی نیست. کاش با همون همشهریای خودم ازدواج کرده بودم وارامش زندگی تو شهرستان رو داشتم Sad

نویسنده: user6585536 پستتاریخ: یکشنبه 10 آبان 1394 - 22:44    عنوان:  

saman1364,

واقعا شهرای دیگه آرامش بیشتری هست؟!

آره همیشه راه دوره و ترافیک...

ولی من تهرانو خیلی دوست دارم چون تمام خاطراتم از این شهره

خب بهش توضیح بدین تنهایی به مراتب ضررش بیشتره

واقعا راسته میگید مرد باید زود خونه باشه

مگه نه فاصله که زیاد بشه دیگه انگار غریبه هایی هستن که دو سه ساعت رو با هم میگذرونن و بیشتر با بقیه آدما زندگی میکنن

نویسنده: expelled پستتاریخ: یکشنبه 10 آبان 1394 - 23:01    عنوان:  

تهران خوب بود.
وقتی همه جوِّ تهرانی شدن گرفتن گَند شد.

نویسنده: Susan13 پستتاریخ: دوشنبه 11 آبان 1394 - 04:18    عنوان:  

saman1364,
اوه نگو آبجی مث اینکه به تهرونیاش برخورد!!
مشکلی نی مام خودمونو میزنیم به کوری و فرق بین تهران شهرستانو نمیبینیم
حالا چه فرقی میکنه یه تیکه زمین باشه دیگه حالا تهران یا شهرستان! ها! شهرستانیا تو زمین آبا اجدادی خودشون
کار کنن تهرونیام شهر خودشونو آباد میکنن! آباااااااداااااا ! آره عزیز ..

نویسنده: lady_avaمحل سکونت: تهران پستتاریخ: دوشنبه 11 آبان 1394 - 04:50    عنوان:  

تهران رو من یکی خیلی دوسش دارم.بهترین شهرهست واسه زندگی از جای خلوت واسه زندگی اصلاخوشم نمیاد.دلم جای شلوغ میخواد دوست ندارم همه چی دور وبرم باشه زود برسم خونه زود برسم سرکار.البته یه وقتایی خوبه زود برسی ولی کم نه همیشه. همه چی اینجاهست هر کاری آدم بخواد اینجا میتونه انجام بده وپیشرفت کنه.این دو روز هم حسابی بارون باریده خیلی خوب وخنک شده خیلی حس خوبیه Very Happy

نویسنده: ali008 پستتاریخ: دوشنبه 11 آبان 1394 - 09:43    عنوان:  

saman1364, یا باید عادت کنید یا شهر رو عوض کنید یا با زجر ادامه بدید.
make your choice!

نویسنده: saman1364 پستتاریخ: دوشنبه 11 آبان 1394 - 17:43    عنوان:  

خب البته خوبیایی هم داره همون در بیابان لنگ کفش هم نعمت است یا در شهر کوران یک چشمی پادشاه است تو این کشور عقب مونده اینقدر به شهرستانا نرسیدن که همه فرار کردند وهجوم اوردن به تهران وتهران هم شد این.
کاش بهتر میشداوضاع مردممون.
داد زد چرا کسی به دادمان نمی رسد دستهای عاشقانه تا دهان نمی رسد
داد زد تمام چیزهای خوب از شماست نان وعشق وگل چرا به دیگران نمی رسد
گفت ای خدای مهربان به من بگو چرا؟ حرفهای ما به گوش آسمان نمی رسد
آری آری اعتراض واعتراض وعشق حق ماست حق مردمی که دستشان به نان نمی رسد
منکران عشق را نگاه کن تمامشان عاشقند وعاشقی به فکرشان نمی رسد.....

نویسنده: user6585536 پستتاریخ: دوشنبه 11 آبان 1394 - 17:51    عنوان:  

نقل قول:
اینقدر به شهرستانا نرسیدن که همه فرار کردند وهجوم اوردن به تهران وتهران هم شد این.

اینو خیلی قبول دارم

البته تو همین تهرانشم همینه

بسته به منطقه رسیدگی میکنن

نویسنده: user6585536 پستتاریخ: دوشنبه 11 آبان 1394 - 17:52    عنوان:  

تمرکز امکانات!

اصلا واسه کشور نقطه ضعف محسوب میشه

تهران زلزله بیاد کشور تا حدودی فلج میشه

نویسنده: saman1364 پستتاریخ: دوشنبه 11 آبان 1394 - 17:55    عنوان:  

صبح رفتم یه بیمارستان دولتی تو جنوب شهر ته وتو دربیارم که یه زایمان کم خرج اونجا چند میشه گریه ام گرفته بود از وضع بیمارستان از وضع مردم. پولی داشتم برای رفتن به بیمارستان خصوصی ولی یکی از دوستام احتیاج مبرمی پیدا کرده و قصدم اینه که به او قرضش بدم وخودم برم دولتی. برام دعا کنید پول که نداریم لا اقل جون داشته باشیم برای تاب آوردن تو بیمارستان دولتی وسالم در بردن از دست دانشجوهایی که روی آدم عمل جراحی می کنند تا یاد بگیرند

نویسنده: user6585536 پستتاریخ: دوشنبه 11 آبان 1394 - 17:58    عنوان:  

saman1364,

بیمه تکمیلی ندارید؟

نویسنده: saman1364 پستتاریخ: دوشنبه 11 آبان 1394 - 17:59    عنوان:  

دارم ولی پولو بعد از اینکه به بیمارستان پرداخت کردیم قبض میبریم میگیریم منم همین اولش پول ندارم بدم که بعدا از بیمه بگیرم

نویسنده: user6585536 پستتاریخ: دوشنبه 11 آبان 1394 - 18:00    عنوان:  

saman1364,

دکتر خوب پیدا کردید؟

نویسنده: user6585536 پستتاریخ: دوشنبه 11 آبان 1394 - 18:01    عنوان:  

saman1364 نوشته است:
دارم ولی پولو بعد از اینکه به بیمارستان پرداخت کردیم قبض میبریم میگیریم منم همین اولش پول ندارم بدم که بعدا از بیمه بگیرم

عجب!

این چه شیوه ای هستش!!!

نویسنده: saman1364 پستتاریخ: دوشنبه 11 آبان 1394 - 18:04    عنوان:  

آره بده. اول باید پول داشته باشی که خرج درمانت کنی بعدا بیمه بهت میده. حالا اگه نداشته باشی به کسی مربوط نیست باید بری بمیری یا بری تو بیمارستان دولتی حالا دیگه بسته به عذرائیله که حال داشته باشه بهت سر بزنه یا نه.

موسسه فرهنگي آموزشي قلم صنع -> مشاوره خانواده

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند

رفتن به صفحه 1, 2, 3, 4, 5  بعدی
صفحه 1 از 5