اینکارم درسته؟

موسسه فرهنگي آموزشي قلم صنع -> مشاوره زناشويي

نویسنده: hana_01 پستتاریخ: چهار‌شنبه 30 تیر 1395 - 18:46    عنوان: icon_note اینکارم درسته؟

سلام
بخش زناشویی نتونستم پست بذارم با اجازه اینجا میذارم . نمیدونم چجوری بگم خجالت میکشم ولی دیدم بقیه راحت از مشکلات زناشوییشون نوشتن منم جرأت پیدا کردم
یه سال و نیمه که ازدواج کردم و گرم مزاجم و اورال سکس برای شوهرم انجام میدم و از اولشم از اینکار خوشم میومد و خودم اظهار تمایل کردم و اون حالا خیلی دوست داره. ولی برای من انجام نمیده منم اصرار نکردم چون خجالت میکشم از اینکه خوشش نیاد مخصوصا از ترشحاتم
ولی دوس دارم از یه طرف. میخوام بهش بگم تا برام انجام نداده منم اورال سکس براش انجام نمیدم
به نظرتون مؤثره؟ یا رابطه مون بد میشه

ببخشید Embarassed

نویسنده: shakebapoorمحل سکونت: اصفهان پستتاریخ: چهار‌شنبه 30 تیر 1395 - 19:29    عنوان:  

hana_01, سلام
رابطه دهانی زن و مرد با هم قابل مقایسه نیست درصد زیادی از زنها صرف نظر از لذت شوهر این مدل رابطه را دوست دارند ولی درصد کمی از مردان علاقه به انجام این رابطه برای همسران دارند که یقینا به تفاوتهای ساختاری این دو قسمت بر می گرده.
ضمن اینکه اصولا این روش گروکشی در خیلی موارد از جمله رابطه جنسی نباید استفاده بشه.
ولی یک بار بعد از یک استحمام و نظافت و آغشته کردن قسمت مربوط به عسل ازشون تقاضا کنید یقینا وقتی ببینن نتیجه را تکرار خواهند کرد

نویسنده: kebriaمحل سکونت: قلم صنع پستتاریخ: چهار‌شنبه 30 تیر 1395 - 23:19    عنوان:  

سلام
رابطه ها را بسمت روابط طبیعی و با هدف راضی نمودن یکدیگر مدیریت کنید!

نویسنده: 9122798200محل سکونت: تهران پستتاریخ: پنج‌شنبه 6 آبان 1395 - 19:34    عنوان:  

کاش زن و شوهرها دوست هم بودن و همیشه مثل یه دوست خوب و واقعی می موندن

موسسه فرهنگي آموزشي قلم صنع -> مشاوره زناشويي

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند

صفحه 1 از 1