دوتا سوال دارم

موسسه فرهنگي آموزشي قلم صنع -> مشاوره اعتقادي

نویسنده: nasrinjoon پستتاریخ: پنج‌شنبه 22 مهر 1395 - 20:16    عنوان:  دوتا سوال دارم

سلام من دو تا سوال دارم
اول اینکه من یه دستبند نقره زیبا پیدا کردم توی خوابگاه دانشجویی روی برگه نوشتم و زدم ورودی خوابگاه ک صاحبش پیدا شه اما خبری نشد ..از همه پرس و جو کردم اما نتونستم صاحبشو پیدا کنم ..از طرفی نمیتونمم بندازمش دور یا بدمش ب کسی خیلی خوشگله..به نظر شما من ازش استفاده کنم گناه داره؟

سوال دوم من خواهرشوهرم همزمان بامن عقد کرد همه مراسمای من بخاطر مقارن شدن با مراسمای اونا خراب میشد چون خانواده شوهرش خیلی بد اخلاق و بد عنق بودن خانواده شوهرم همش حواسشون ب مراسمات اونا بود که ی وقت دلخوری پیش نیاد..از طرفی هم بدلیل مشکلات مالی و خرید جهاز براش ما برای مراسم عروسی باید منتظر میموندیم تا اونا عروسی کنن..من دل خوشی ازشون نداشتم..تا اینکه ب شدت دچار دعوا و مشاجره شدن تا حدی ک ب دادگاه میرفتن من ازین وضعیت خیلی خوشحال بودم و همش دوس داشتم از هم جداشن..بخاطر دروغ هایی ک داماد گفته بود و بد اخلاقی و بد دهنی و اذیت کردن ازهم جداشدن من الان بخاطر اینکه شکست و ناراحتی و افسردگی خواهرشوهرم بعد از جدایی خیلی از خودم ناراحتم ک چرا اون موقع دعا میکردم از هم جدا شن ..من چطوری ازین عذاب وجدان راحت بشم

نویسنده: zohre_0000 پستتاریخ: پنج‌شنبه 22 مهر 1395 - 22:01    عنوان:  

سلام دوست عزیز. من پیشنهاد میدم اون طلا رو به مدت یک سال نگهداری .چون شاید هنوز اعلامیه ای که زدند به گوش صاحبش نرسیده و اونم جای دیگه دنبالش میگرده و اگه یک سال گذشت وخبری نشد ازش استفاده کن
درمورد خواهر شوهرت هم به نظر من مقصر تو نیستی . وقتی تفاهمی در کار نباشه بالاخره یه روز جدایی پیش میاد

نویسنده: nasrinjoon پستتاریخ: جمعه 23 مهر 1395 - 09:58    عنوان:  

zohre_0000, سلام ممنون اون دستبند طلا نیست نقره ست شایدقیمتش در حد چهل پنجاه هزار تومان باشه بیشتر از پنج ساله از دوران دانشجویی من میگذره من صاحبشو پیدا نکردم و اونم پیش من مونده بدون استفاده..میخوام بدونم اگه استفاده ش کنم یا مثلا وقتی نماز میخونم دستم باشه گناه داره؟

نویسنده: zohre_0000 پستتاریخ: جمعه 23 مهر 1395 - 18:57    عنوان:  

به نظر من چون مدت زیادی گذشته گناهی نداری . ولی میتونی برای اینکه خیالت راحت باشه به ارزش همون دستبند پول صدقه بدی به فقرا .

نویسنده: kebriaمحل سکونت: قلم صنع پستتاریخ: شنبه 24 مهر 1395 - 02:03    عنوان:  

سلام دستبند را به مسئول مورد اعتماد در دانشگاه بده
برای خوشبختی خواهر شوهر دعا کن

موسسه فرهنگي آموزشي قلم صنع -> مشاوره اعتقادي

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند

صفحه 1 از 1