همسرم دائم سرش تو گوشیه

موسسه فرهنگي آموزشي قلم صنع -> مشاوره خانواده

نویسنده: ghazale1389 پستتاریخ: یکشنبه 30 مهر 1396 - 22:24    عنوان:  همسرم دائم سرش تو گوشیه

سلام وقتتون بخیر, من یه زن شاغلم ,همسرمم شاغله ,یکسری مشکلات تو زندگی دارم که واقعا نمیدونم چطور باید باهاش کنار بیام,همسرم از سرکار که میاد تا اخر شب که میخواد بخوابه دائم سرش تو گوشی که این واقعا کلافم میکنه,هر کاریم کردم فایده نداره,میام هواسش رو به یک چیز دیگه پرت کنم با لحن بلند میگه ساکت, همسرم یک مشکل دیگه ای که داره اصن به کارش اهمیت نمیده روزی که خوابش بیاد اصن سرکار نمیره و به فکر اینده و پس انداز و... نیس و همچنین تو کار خونه بهم کمک نمیکنه 'خیلی وقتا احساس میکنم کم میارم تو زندگی,لطف کنید هر کی تجربه ای داره بهم بگه ممنون از همگی

نویسنده: ostadjunمحل سکونت: شهر افتاب و دریا پستتاریخ: دوشنبه 1 آبان 1396 - 09:18    عنوان:  

سلام امان از دست گوشیها

نویسنده: kebriaمحل سکونت: قلم صنع پستتاریخ: جمعه 5 آبان 1396 - 23:50    عنوان:  

سلام روابط عاطفی جذاب از خود نشان دهید که بدون باج دادن به کلام شیرین و همراه با تبسم شما سر گرم بشه تا گوشی را بتدریج فراموش کند

نویسنده: kebriaمحل سکونت: قلم صنع پستتاریخ: جمعه 5 آبان 1396 - 23:51    عنوان:  

سلام روابط عاطفی جذاب از خود نشان دهید که بدون باج دادن به کلام شیرین و همراه با تبسم شما سر گرم بشه تا گوشی را بتدریج فراموش کند

موسسه فرهنگي آموزشي قلم صنع -> مشاوره خانواده

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند

صفحه 1 از 1