خیلی بده؟

موسسه فرهنگي آموزشي قلم صنع -> مشاوره ازدواج

نویسنده: khorshide پستتاریخ: شنبه 2 دی 1396 - 23:59    عنوان: icon_warning خیلی بده؟

سلام،آیا ازدواج با کسی که پدره خوش نامی نداره خیلی بده؟کیس من پسریه که روی پای خودش بوده و زحمت کشه و با تلاش خودش به موفقیت رسیده،خانواده آرومی هستند فقط مشکل پدرشه،آدم خسیسیه در این حد ک توی تحقیقات گفتن پسرش خرجی میده البته نمیدونم تا چه حد درسته!واسطه که میگه اینطور نیست ولی اونم فقط با توجه ب چیزایی ک خودش دیده میگه نه تحقیق و یا آشنایی با پدر خانواده،همچنین توی تحقیقات گفتن پدرش پشت سر مردم حرف میزنه،اما از پسر تعریف کردن،
نمیدونم چکار کنم ،نگران تأثیرش روی آبرو هستم،خانواده ما بالاترن ،نگران ژن هم هستم ک بچه مون ب پدربزرگش نره ،
نظرتون راجع به همچین ازدواجی چیه؟

نویسنده: ali008 پستتاریخ: یکشنبه 3 دی 1396 - 01:44    عنوان:  

خیلیش رو از خود پسر میتونی بپرسی

نویسنده: khorshide پستتاریخ: یکشنبه 3 دی 1396 - 19:04    عنوان:  

آقای دکتر و آقای شکیباپور میشه لطفا اگه کیس مشابه داشتین راهنمایی کنید؟!لطفا بفرمایید چقدر میتونه پدرشون تأثیر داشته باشه،خیلی زیاد؟؟؟لینطور ک از حرفم پیداس انگار منتظر جوابی ام ک بگه خیلی کمه Rolling Eyes

نویسنده: khorshide پستتاریخ: یکشنبه 3 دی 1396 - 19:05    عنوان:  

آقای دکتر و آقای شکیباپور میشه لطفا اگه کیس مشابه داشتین راهنمایی کنید؟!لطفا بفرمایید چقدر میتونه پدرشون تأثیر داشته باشه،خیلی زیاد؟؟؟لینطور ک از حرفم پیداس انگار منتظر جوابی ام ک بگه خیلی کمه Rolling Eyes

نویسنده: khorshide پستتاریخ: یکشنبه 3 دی 1396 - 19:06    عنوان:  

إوا چرا دوبار دوبار همه چیز فرستاده میشه

علی آقا ممنون از راهنماییتون

نویسنده: khorshide پستتاریخ: یکشنبه 3 دی 1396 - 19:07    عنوان:  

نویسنده: kebriaمحل سکونت: قلم صنع پستتاریخ: یکشنبه 3 دی 1396 - 23:56    عنوان:  

khorshide, سلام در تاپیک قبلی ج دادم

نویسنده: shakebapoorمحل سکونت: اصفهان پستتاریخ: سه‌شنبه 12 دی 1396 - 08:35    عنوان:  

khorshide, سلام
راهنمایی آقای دکتر کبریا بسیار راهگشا هست بنده هم ضمن تاکید بر مطالب استاد توجهتون را به نکات زیر جلب می کنم.
مشکل خسیسی پدر ایشان اولا مشکل حادی مثل اعتیاد و مشکل قلب ژنتیکی و امثالهم نیست و از طرفی شما میگید پسر خرج می کنه که این اثبات می کنه که پسر خسیس نیست ولی اگر شما اهل ریخت و پاش هستید خب در اینصورت باید در این خصوص یک توافق دقیق با ایشان بکنید مثلا ما ازدواج خوزستانی ها با اصفهانی ها را از این جهت تایید نمی کنیم چون اختلاف فرهنگی شدید در این باره دارند و در صورت لزوم یک توافق دقیق مکتوب را توصیه می کنیم.
ایراد پشت سر مردم حرف زدن هم یک ایراد تربیتی هست که فرزند شما با تربیت خوب شما اینگونه نخواهد شد.
در کل این ایرادات بهیچ عنوان ایرادهای مهمی برای رد کردن نیست.و باید روی نکات اساسی تحقیق و بررسی کنید

نویسنده: hardyمحل سکونت: astara پستتاریخ: چهار‌شنبه 13 دی 1396 - 11:50    عنوان:  

ملت دنبال شوهرن این دنبال ژن برتر

نویسنده: khorshide پستتاریخ: یکشنبه 8 بهمن 1396 - 09:12    عنوان:  

ممنون از راهنماییتون،

موسسه فرهنگي آموزشي قلم صنع -> مشاوره ازدواج

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند

صفحه 1 از 1