به موبایل همسرم حساس شدم

موسسه فرهنگي آموزشي قلم صنع -> مشاوره خانواده

نویسنده: Fatima12 پستتاریخ: چهار‌شنبه 3 اردیبهشت 1399 - 20:30    عنوان:  به موبایل همسرم حساس شدم

باسلام واحترام ...اززمامیکه گوشی های هوشمندوتلگرام اومده هم من هم همسرم هردوگوشی داریم ولی رمزگوشی خودموبه همسرم گفتم واون اصلاسراغ گوشی من نمیره ..ولی خودش رمزگوشیشوهرلحظه داره عوض میکنه وبه منم نمیگه ومیادخونه گوشی وروسکوت وبرعکس میزاره که حتی زنگ وپیامهاشم روی صفحه که خاموشه گاهی پیام میدن روشن میشه برعکس میکنه ومن خیلی ازین کارش ناراحتم وبارهاهم بهش گفتم چرااینکارومیکنی ؟ودرجواب میگه خونه محل آرامشه وهرزمانم که من آشپزخونه هستم خودش گوشی وبرمیداره وتوگوشی خودش هست من میام میزاره کنارومنم خیلی حساس شدم که بدونم واقعاتوگوشیش چخبره ...چرامخفی میکنه ازم ..ومنم بهش میگم بیاباهم بریم توگوشی من میگه نه ،گوشی شخصیه میخوای بااینکارت بگی حالابریم توگوشی توومن نمیخوام بیام توگوشیت وشماهم بیای توگوشیم ..ومن تواین چندسال فکرم خیلی بهم ریخته وهیچ آرامشی ندارم وبه همه کاراش شک میکنم لطفاراهنماییم کنید...ممنونم

نویسنده: kebriaمحل سکونت: قلم صنع پستتاریخ: چهار‌شنبه 3 اردیبهشت 1399 - 21:17    عنوان:  

سلام تظاهر کن که اعتماد کامل داری و با روشهای عاطفی کلامی او را جذب خودت کن
سعی کن هیچ وقت نتونه خلوت مطمئن داشته باشه برای اینکار بی مقدمه کاری کن که او دوست داره

موسسه فرهنگي آموزشي قلم صنع -> مشاوره خانواده

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند

صفحه 1 از 1