مشکلات اقتصادی

موسسه فرهنگي آموزشي قلم صنع -> مشاوره خانواده

نویسنده: Fatima12 پستتاریخ: یکشنبه 28 اردیبهشت 1399 - 17:31    عنوان:  مشکلات اقتصادی

باسلام وعرض ادب ..خیلی به کمکتون احتیاج دارم ،آقام 50سالشه ومن 40سالمه واصلاتوزندگی یک روزخوب وخوش نداشتیم،بعدازسه بارشکست کاری همسرم الان جوری شده که بهش میگم من توخونه وسایل بهداشتی یالباس میارم بفروشم که حداقل امورات زندگیمون وچرخه بچرخه وهمش مخالفت میکنه وهمش دعواوتنش جوری شده که پسرم میگه وقتی پول نداری ومادرم کارکنه توخونه یاسبزی آماده کنه چه ایرادی داره ؟که باپسرم هم دعواافتادوگفته که اختیارمادرتومن دارم نه تو..وبتوهیچ ربطی نداره ومن بیشترناراحت میشم که بهم وتوروی هم دراومدن وبهم بی حرمتی میکنن وپسرم گفته بمن ،که توخونه باش وکارکنی من موافقم این بیشتربامن لج کردموندم دوراه ..لطفاکمکم کنیدکه دراین شرایط اقتصادی ونداشتن پول همسرم چرانمیزاره من توخونه کارکنم ؟ومنم گفتم من بایدکارکنم که به پول واهدافی که داریم برسیم واونم گفته اگه کارکنی ووسایل بخری بیاری خونه که خانمهابیان خونمون من بابزرگترت صحبت میکنم وطلاقت میدم ومنم گفتم بروبرونهایتاطلاقه دیگه مهم نیست بسکه مشکلات وفقرونداری طلاق هم روش ..لطفاکمکم کنیدکه بایدازچه روشی استفاده کنم وآیاحرف شوهرم درسته که اجازه کارنمیده بمن ؟؟

نویسنده: shakebapoorمحل سکونت: اصفهان پستتاریخ: دوشنبه 29 اردیبهشت 1399 - 10:51    عنوان:  

Fatima12, سلام
احتمالا مرد شما این کار را یک نوع شکست و شکستن غرورش تلقی کرده و شما نباید اصرار کنید ولی به ایشون بطور ملایم فشار بیارید بهرحال مسئول تامین نیازهای خانواده هستند و خودشان باید اقدام کنند!
شما بهتره جو خانه را آرام نگه دارید تا نه خودتون ونه همسر و فرزندتون مشکل پیدا نکنند
ضمنا در این شرایط کرونا همه دنیا مشکل اقتصادی پیدا کرده اند و باید مراقب باشید مشکل شما از اقتصادی به خانوادگی تبدیل نشود.
اگر همسر شما مسئول تامین معیشت و اقتصاد خانواده هست شما هم مدیر داخلی خانه و مسئول تامین آرامش روانی خانه هستید!!
پس به کار اصلی خود بپردازید تا انشاالله مشکل اقتصادی هم بزودی رفع شود
یقین داشته باشید اگر آرامش در خانه حاکم شد و حرمت ها حفظ شد بقیه چیزها هم حل می شود
با لجاجت و تندخویی و تنش و تهدید هیچ مشکلی حل نخواهد شد !

نویسنده: kebriaمحل سکونت: قلم صنع پستتاریخ: دوشنبه 29 اردیبهشت 1399 - 18:05    عنوان:  

سلام با همدلی زمینه فعالیت خود را با زبان و راهنمایی همسر جستجو کن دعوا اوضاع را بدتر می کند
در سختی فرار یعنی طلاق به همسر زجر میده
فرزندت را با پدر همراه و با کمک هم شرایط برون رفت بحران را ایجاد کنید

موسسه فرهنگي آموزشي قلم صنع -> مشاوره خانواده

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند

صفحه 1 از 1