خوابیدن در خانه خانواده شوهر

موسسه فرهنگي آموزشي قلم صنع -> مشاوره خانواده

نویسنده: maaaaary پستتاریخ: یکشنبه 7 فروردین 1401 - 18:32    عنوان:  خوابیدن در خانه خانواده شوهر

سلام به همه
سال نو مبارک
من و شوهرم رابطمون با هم خوبه ,چند ماهه ازدواج کردیم سه چهار سال با هم رابطه داشتیم و ازدواجمون عاشقانه بود
خانواده شوهرم کلا شهر دیگه هستند مشکلم اینه هر وقت میریم اونجا خواهر شوهر بزرگم برامون تو اتاق دخترش رختخواب پهن میکنه
خونه پدرش هم که رفتیم باز خواهر شوهرم جای دسته جمعی برامون انداخت.
همین سری که رفتیم مادرم هم اومد و من و مادر و شوهرم تو اتاق دخترش خوابیدیم و مادرمم کلی ناراحت شد از این حرکتشون
خواهرش خدایی خیلی با محبته و اصلا با هم مشکل نداریم مادر سوهرم فوت کرده و خواهرش مثل مادرشه و واقعا مثل مادر دلسوزه ولی نمیدونم هدفش از این کار چیه شایدم قرهنگشون اینجوریه هرچی هست بهم بر میخوره
چطور به شوهرم بفهمونم که کارش اشتباهه
غیر مستقیم مثلا به شوهرم میگم و وقتی بر میگردیم خونه خودمون مثلا میگم دلم برات تنگ شده بود برای بغلت و اینا ولی فایده نداره حتی اگرم بهش بگم برای بار بعد که بریم امکان نداره بهشون بگه واسه ما جداگانه رختخواب پهن کن خجالت میکشه
چیکار کنم به نظر شما؟؟

نویسنده: shakebapoorمحل سکونت: اصفهان پستتاریخ: یکشنبه 14 فروردین 1401 - 08:39    عنوان:  

maaaaary, سلام
سال نو مبارک
باحتمال زیاد از خانواده هایی هستند که خیلی حساس در مسایل ناموسی هستند و فکر می کنند اگر به شما اتاق جداگانه ای بدهند بچه ها فاسد می شوند !
اینکه همسر شما هم این موضوع را طبیعی می داند حکایت از همین موضوع دارد و قضیه ظاهرا تربیتی و خانوادگی ست و شما بهتره اقدامی نکنید چون برچسبهای ناجوری بشما خواهد خورد و ارزشش را ندارد.
مترصد این موضوع باشید اگر خانواده ای جدا خوابیدند دومی شما باشید ولی توصیه می کنم شما اولی نباشید!!

موسسه فرهنگي آموزشي قلم صنع -> مشاوره خانواده

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند

صفحه 1 از 1